Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Boy George shkruan kėngė nė burg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Boy George shkruan kėngė nė burg   11/2/2009, 17:43

Ylli i muzikės pop, Boy George, ėshtė duke e shfrytėzuar mė sė miri kohėn nė burg duke shkruar kėngė pėr Robbie Williamsin.Ish- frontmeni i grupit “Culture Club” ėshtė dėnuar me 15 muaj burg, pasi e ka lidhur dhe e ka mbajtur njė norvegjez nė dhomė pa dėshirėn e tij, nė prillin e vitit 2007.

George O'Dowd, qė ėshtė emri i vėrtetė i kėngėtarit, kishte planifikuar qė tė bashkėpunonte me hitbėrėsin e kėngės “Feel” pėr albumin e ardhshėm, mirėpo burgosja e George i dha fund mundėsisė pėr tė bashkėpunuar.

Megjithatė, “The Sun” njofton se 47-vjeēari ėshtė duke pėrgatitur kėngė pėr Williamsin nga qelia.Robbie Williams
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Boy George shkruan kėngė nė burg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: