Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kudrow: Do tė luaja nė filmin "Friends"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Kudrow: Do tė luaja nė filmin "Friends"   11/2/2009, 17:41

Aktorja e hit-serialit komik "Friends", Lisa Kudrow, pohon se asaj do t’i pėlqente tė luajė nė njė version filmik tė serialit tė famshėm, por me kusht qė tė jetė i bazuar nė origjinalin.Kudrow, e cila ka luajtur rolin e Phoebe nė komedinė serike tė viteve tė nėntėdhjeta, thotė se do t’i thoshte PO idesė pėr tė xhiruar njė film, i cili do tė kishte pikė referimi serialin “Friends”.

“Mendoj se gjithēka do tė varej nga skenari. Mirėpo, gjithmonė kam menduar se nėse realizohet filmi atėherė duhet tė jem aty. Megjithatė, mendoj se do tė ishte vėshtirė realizimi i njė filmi, sepse ‘Friends’ ėshtė realizuar pėrpara publikut me shumė kamera, nuk ėshtė njėsoj sikurse ‘Sex and the City’”, ka shpjeguar Kudrow.Lisa Kudrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kudrow: Do tė luaja nė filmin "Friends"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: