Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kengetarja Natalie Cole ne pritje te nje veshke

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kengetarja Natalie Cole ne pritje te nje veshke   11/2/2009, 01:34

Kengetarja amerikane Natalie Cole po kalon momente te veshtira per shkak te problemeve me shendetin.
Ajo eshte ne pritje te dhurimit te nje veshke per te kryer nje nderhyrje kirurgjikale. Lajmin e ka dhene vete Cole gjate emisionit televiziv “Entertainment Tonight”, ku ka pohuar gjithashtu se dhuruesi me i mundshem i veshkes eshte djali i saj, Robert.
Mjeket po kryejne ende disa analiza per te vertetuar plotesisht nese veshka e te birit te kengetares do te jete e pershtatshme. Qe prej vitit te shkuar, 59 vjecarja vuan nga nje infeksion dhe i nenshtrohet dializes 3 here ne jave. Gjithashtu ajo eshte kuruar edhe per te luftuar hepatitin C.
Natalie Cole eshte e bija e ish legjendes se muzikes jazz, Nat King Cole. Per albumin "Still Unforgettable", ajo eshte nominuar me 3 cmime Grammy 2009 qe do te ndahen diten e diele ne Los Angeles. Albumi me i shitur i kengetares eshte ai i vitit 1991, "Unforgettable With Love".


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kengetarja Natalie Cole ne pritje te nje veshke
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: