Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Del Toro rrefen filmin e ri per Che Guevara

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Del Toro rrefen filmin e ri per Che Guevara   11/2/2009, 01:30

Aktori portorikan Benisio Del Toro, protagonisti i filmit te ri per revolucionarin legjendar Che Guevara, tregon perpjekjet e tij per te njohur deri ne detaje jeten dhe karakterin e kesaj figure.
E rendesishme eshte ta kuptosh dhe jo ta imitosh udheheqesin revolucionar-shprehet Del Toro.

“Asnjehere nuk do te jesh ne gjendje ta arrish perfekt figuren e tij. Eshte njesoj si te notosh, noton per te mos u mbytur dhe une perpiqesha te vazhdoja skenat dhe te mos e imitoja ate”, sqaron me tej aktori.
Per te interpretuar Che, Del Toros, i eshte dashur te lexoje dhe te kuptoje thuajse gjithcka ka ndodhur ne jeten e revolucionarit.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Del Toro rrefen filmin e ri per Che Guevara
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: