Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barrymore: Bjondet bejne me shume qejf

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Barrymore: Bjondet bejne me shume qejf   11/2/2009, 01:29

Drew Barrymore beson se bjondet bejne me shume qejf dhe kjo eshte arsyeja qe ajo ka zgjedhur te zevendesoje floket e zinj me te verdhe.
“Po ia kaloj shume mire. Varet e gjitha nga modeli i flokeve. Me pelqen te jem bjonde edhe per ca kohe”, eshte shprehur 33-vjecarja.

Sipas saj, fokusimi tek puna e kishte bere te harronte look-n, deri ne momentin qe vendosi te beje ndryshimin. “Eshte pak e frikshme kur del nga zona jote e sigurise, por mua me pelqen ndryshimi”, tregon Barrymore.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barrymore: Bjondet bejne me shume qejf
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: