Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alba: Korseja, sekreti i ardhjes sime ne forme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Alba: Korseja, sekreti i ardhjes sime ne forme   11/2/2009, 01:27

Jessica Alba rrefen per revisten “Elle” sekretin e ardhjes ne forme pas lindjes se vajzes.
Aktorja ka treguar se nuk ka qene as palestra dhe as ndonje diete e vecante, qe i kane rikthyer format e meparshme, 5 muaj pas ardhjes ne jete te Honor Marie.
Nje mike i ka sugjerur nje pajisje te vecante, nje korse elastike, qe ka bere mrekulline.

"Mikesha ime me keshilloi te perdorja nje brez rreth belit dhe funksionoi, ndonese nuk ndodhi shume shpejt”, eshte shprehur Alba.

Aktorja thote se ishte perpjekur shume me palester per te rifituar linjat per kalendarin e Camparit, por pa rezultat._________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Alba: Korseja, sekreti i ardhjes sime ne forme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: