Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Hudson, larg kinemase per nje vit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kate Hudson, larg kinemase per nje vit   11/2/2009, 01:13

Kate Hudson ka vendosur te beje nje pushim njevjecar, per t’iu kushtuar familjes.
2009-en aktorja do ta kaloje ne rolin e nenes dhe do te rrije me shume me djalin 5-vjecar, Ryder, qe erdhi ne jete nga lidhja me 5 ish-bashkeshortin Chris Robinson. Aktorja eshte prezantuar se fundi me komedine "Bride Wars", ku luan perkrah Anne Hathaway.

"Vitin 2009 do ta bej pushim. Kam qene shume e zene, tani ka ardhur koha te mendoj per Ryder”, tha Hudson per revisten “InStyle”.

“Chris udheton shume dhe une bej te njejten gje, por te jesh prind duhet t’i kushtohet femijes”.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kate Hudson, larg kinemase per nje vit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: