Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Filadelfia shėnoi fitoren e tretė radhazi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Filadelfia shėnoi fitoren e tretė radhazi   11/2/2009, 00:53

Filadelfia shėnoi fitoren e tretė radhazi


Nė natėn e kaluar nė NBA janė zhvilluar katėr takime. Filadelfia Siksers ka shėnuar fitore nė duel me Feniks Sans, me rezultat 108:91, duke ia ndėrprerė serinė prej tri fitoreve radhazi.Mė meritori nė fitoren e "Sikstersave" ishte qendra e tyre Mares Spaiks i cili arriti kuotėn e 25 pikėve qė njėherėsh ėshtė rekord i karrierės nė NBA. Edhe dy basketbollistė tjerė tė skuadrės nikoqire shėnuan mė tepėr se 20 pikė. Tadeus Jong 25, dhe Andre Igudala 22 pikė. Nė anėn tjetėr Stademair ishte mė efikasi me 19 pikė, derisa Riēardson realizoi 16 pikė. Feniksi vetėm njė natė mė herėt mposhti Detroitin.
Memfis Grizlies ka shėnuar fitore ndaj Nju Orlins Hornets, me shifrat 85:80. O. J. Majo shėnoi 22 pikė dhe 16 kėrcime, duke e ndihmuar Memfisin tė vijė deri te fitorja ndonėse luajti pa tre lojtarėt e saj kryesor. Kris Pol dhe Tajson Ēendler janė tė lėnduar, kurse Dejvid Uest ėshtė i pezulluar.

Rezultatet:
Filadelfia - Feniks 108:91
Sharlot - LA Klipers 94:73
Miluoki - Hjuston 124:112
Memfis - Nju Orlins 85:80

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Filadelfia shėnoi fitoren e tretė radhazi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: