Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tri pikė kundėr Maltės, pėr tė ėndėrruar KB 2010

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Tri pikė kundėr Maltės, pėr tė ėndėrruar KB 2010   11/2/2009, 00:51

Tri pikė kundėr Maltės, pėr tė ėndėrruar KB 2010


Ndeshja e sė mėrkurės nė La Valeta kundėr Maltės, vlerėsohet si tejet e rėndėsishme pėr vazhdimėsinė e Kombėtares shqiptare nė eliminatoret e Botėrorit 2010.Tani mė tre ditė djemtė e veshur "kuqezi", tė drejtuar nga Ari Han, janė duke zhvilluar pėrgatitjet pėr kėtė takim. Pėrfaqėsuesja e Shqipėrisė ėshtė e detyruar tė marrė tri pikėt me tė cilat do tė merrte kryesimin e renditjes tė Grupit tė parė eliminator. Nė tė njėjtė kohė nėse "kuq e zinjtė" i marrin kėto tri pikė atėherė njė kohė tė gjatė do tė ėndėrrojnė kualifikimin nė fazėn finale tė evenimentit mė tė madh sportive qė do tė zhvillohet nė Afrikėn e Jugut. Shqipėria fitoi 3-0 nė takimin e parė kundėr Maltės.
Pėrfaqėsuesja e kėtij vendit llogaritet si njė prej skuadrave mė tė dobėta nė kontinentin e vjetėr dhe nuk ka fituar asnjė ndeshje eliminatore nė dy aktivitetet mė tė rėndėsishme futbollistike prej 28 muajsh. Pas katėr ndeshjeve Shqipėria, renditet e katėrta nė Grupin 1, nė kuotėn e 5 pikėve, dy mė pak se Danimarka kryesuese. Kjo ndeshje tė mėrkurėn ekskluzivisht do tė transmetohet nė ALSAT-M.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tri pikė kundėr Maltės, pėr tė ėndėrruar KB 2010
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: