Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Skolari shkarkohet nga detyra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Skolari shkarkohet nga detyra   11/2/2009, 00:47

Skolari shkarkohet nga detyra


Klubi futbollistik nga Britania, Ēelsi ka shkarkuar trajnerin Luiz Felipe Skolari. Vendimi sensacional erdhi pas dėshtimit tė gjigantit futbollistik, i cili tė shtunėn nė teren vendas nuk arriti tė mundte ekipin Hall. Skolari nė krye tė Ēelsit erdhi nė fillim tė sezonit. Mė parė ai kishte drejtuar kombėtaren portugeze. Udhėheqėsit e klubit nuk kanė bėrė tė ditur pėr momentin, se kush do tė zėrė vendin e Skolarit, por njoftuan se nga pasardhėsi i tij, presin qė tė luftojė pėr titullin nė ligėn dhe kupėn evropiane. Po ashtu sot, edhe ekipi i Portsmundit shkarkoi trajnerin Toni Adams pėr shkak tė rezultateve tė dobėta.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Skolari shkarkohet nga detyra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: