Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Duffy ndėrron tonin e zėrit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Duffy ndėrron tonin e zėrit   10/2/2009, 19:50

Kėngėtarja uellsiane, Duffy, dėshiron tė tingėllojė ngjashėm me Mariah Careyn.


Duffy, e cila fitoi ēmimin pėr albumin mė tė mirė pop nė ndarjen e ēmimeve Grammy, dėshiron ta ndėrrojė tonin e zėrit pėr kėngėt e albumit tė dytė.

“Ajo ka vendosur tė bėjė njė album nė stilin e Mariah Careyt ose Christina Aguileras. Nė incizimet e radhės ajo do tė provojė tė eksperimentojė me zėrin e saj, pasi qė tashmė ka siguruar njė vend nė skenėn botėrore”, ka thėnė njė burim pėr gazetėn britanike “Daily Star”.Duffy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Duffy ndėrron tonin e zėrit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: