Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brown i qetė pas skandalit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Brown i qetė pas skandalit   10/2/2009, 19:48

Kėngėtari i muzikės R&B, Chris Brown, ndjehet i qetė pas arrestimit qė ndodhi si pasojė e njė sulmi fizik ndaj tė dashurės sė tij, Rihanna.


Miku i tij, reperi T.I. thotė se ka biseduar me 19-vjeēarin Brown, ndėrsa ky i fundit ndjehet i qetė pėr kėtė gjė, pavarėsisht se ėshtė pak i shqetėsuar.

“Fola me tė sot. Ai ėshtė i qetė. Mendoj se ėshtė pak i shqetėsuar pėr situatėn, megjithatė ai ėshtė po i njėjti Chris. I thash se gjithēka do tė kalojė. Tė gjithė duhet ta kuptojnė se edhe ne jemi njerėz dhe mund tė gabojmė”, ka thėnė T.I.


Chris Brown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brown i qetė pas skandalit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: