Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Genta ka operuar hundėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Genta ka operuar hundėn   10/2/2009, 19:47

Kėngėtarja Genta Ismajli ka pasur njė ndėrhyrje kirurgjike nė hundė. Ajo e ka treguar kėtė nė njė intervistė nė KTV, ku ndėr tė tjera ka folur edhe pėr videoklipin e saj tė ri "E pamundur"."Jam operuar pėr shkak tė vėshtirėsive me frymėmarrjen. Tash ndihem mė mirė", ėshtė shprehur kėngėtarja.

Njė intervistė tė zgjeruar me Gentėn rreth videoklipit tė saj tė ri "E pamundur" do tė mund ta ndiqni nė edicionin e sotėm tė "Express Live", ku do tė flasė edhe pėr jetėn e saj private.


Genta Ismajli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Genta ka operuar hundėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: