Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie harron dy milionė stoli nė hotelin nė Londėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jolie harron dy milionė stoli nė hotelin nė Londėr   10/2/2009, 19:44

Bukuroshja Angelina Jolie ka krijuar panikė nė Hotelin Dorchester nė Londėr gjatė tė dielės, pasi kishte harruar stolitė e saj tė vlefshme dy milionė dollarė nė dhomėn e hotelit.


Jolie dhe Pitt ishin nė Londėr gjatė vikendit, pėr tė ndjekur ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve BAFTA, nga ku dolėn duarzbrazėt.

Pasi dyshja ishin drejtuar pėr nė shtėpi, Jolie kishte kuptuar se kishte harruar stolitė e shtrenjta nė dhomėn e hotelit, duke kėrkuar me urgjencė qė ata tė ruhen.

“Stafi pranoi njė thirrje tė tėrbuar nga Angelia nė aeroport, duke kėrkuar ta ēmontojnė dhomėn e saj. Pėr fat diamantet u gjetės pas 90 minutash dhe iu dėrguan asaj sėrish nė Los Angeles”, ka thėnė burimi.


Angelina Jolie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie harron dy milionė stoli nė hotelin nė Londėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: