Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pattinson: Heshtja ёshtё seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pattinson: Heshtja ёshtё seksi   10/2/2009, 19:42

Ylli i filmit “Twilight”, 22-vjeēari Robert Pattinson, mendon se tё qenit i qetё e bёn atё shumё mё atraktiv.


“Nuk flas shumė. Mendoj se kjo do tё ishte mё mirė – oh, jo, po ju zbuloj tё gjitha mashtrimet. Vėrtet mendoj se mėnyra mё e mirė pёr tё tėrhequr vėmendjen ёshtё tё mos thuash asgjė”, ka thёnё Pattinson.

“Andaj, nuk kam folur pёr gjёra tё tjera me asnjė pjesėtar gjatё realizimin tё filmit, por vetėm pёr film. Mendoj se gjithmonė jeni mё atraktiv nёse nuk thoni asgjė, dhe gjithmonė jam pėrpjekur ta bёj kёtё”, ka shtuar aktori.


Robert Pattinson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pattinson: Heshtja ёshtё seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: