Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna ka qenė viktima e Brown

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rihanna ka qenė viktima e Brown   10/2/2009, 00:53

Sipas lajmeve nė internet kėngėtarja e muzikės R&B, Rihanna, ka qenė viktima e tė dashurit tė saj Chris Brown.


Policia e Los Angelesit ka njoftuar se tė dielėn 19-vjeēari Brown e ka sulmuar fizikisht njė femėr duke mos zbuluar identitetin e saj.

Menjėherė pas deklaratės sė policisė, “L.A. Times”, kishte spekuluar se Brown dhe Rihanna janė pėrleshur, dhe kjo e fundit ka marrė disa lėndime trupore nga i dashuri i saj.

Ndėrsa tani, gazetarėt e TMZ.com kanė arritur tė zbulojnė se nė deklaratėn e ngritjes sė padisė dhe nė dokumentet tjera ėshtė emri Robyn Fenty, qė ėshtė emri i lindjes i Rihannas.


Rihanna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna ka qenė viktima e Brown
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: