Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arta konfirmon fejesėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Arta konfirmon fejesėn   10/2/2009, 00:43

Kėngėtarja Arta Bajrami ka konfirmuar fejesėn e saj gjatė njė interviste nė "Rrokum TV".


Ditė mė par mediat kishin aluduar se kėngėtarja e hitit “Jo ti zemra jeme” ėshtė fejuar, ndėrsa gjatė tė qenit mysafire nė “Rrokum TV”, Arta ka konfirmuar fejesėn e saj duke treguar unazėn para kamerave.

Pėr mė shumė, kėngėtarja ka zbuluar se i dashuri i saj jeton nė Gjermani, ėshtė biznesmen dhe e thėrrasin Xhimi.


Arta Bajrami
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arta konfirmon fejesėn
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: