Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Von Teese: Ndarja me Manson mė kushtoi me seks

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Von Teese: Ndarja me Manson mė kushtoi me seks   10/2/2009, 00:41

Bukuroshja Dita von Teese ka hequr dorė nga seksi pėr njė vit qė nga ndarja me ish-burrin e saj, Marilyn Manson, me qėllim qė tė shėrohet plotėsisht nga martesa e dėshtuar.


Von Teese ėshtė shkurorėzuar nga rokeri shokues nė vitin 2006, pasi kishin kaluar dy vite bashkė, pėr shkak tė dallimeve tė mėdha ndėrmjet tyre.

“Pas shkurorėzimit po kaloja njė moment shumė tė vėshtirė emocional. Njė ngjarje e tillė tė ndryshon. Vitin e parė e kalova pa bėrė seks aspak, gjė qė ishte e ēuditshme. Megjithatė unė dėshiroja ta tejkaloj gjendjen time dhe tė mėsoj nga ky divorc, dhe tė jem gati qė tė dashuroj sėrish”, ka shpjeguar bukuroshja.Dita von Teese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Von Teese: Ndarja me Manson mė kushtoi me seks
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: