Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lopez: Nuk kam probleme me shtatzėni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lopez: Nuk kam probleme me shtatzėni   19/11/2007, 16:00

Kėngėtarja dhe aktorja latine, Jennifer Lopez, i ka siguruar adhuruesit se, shtatzėnia e saj ėshtė duke shkuar mirė. Ajo i bėri kėto komente pas raporteve tė shumta mediale nė ditėt e kaluara qė thoshin se, Lopez kishte telashe me shėndet.
Bukuroshja Lopez e cila konfirmoi javėn e kaluar se ėshtė duke pritur fėmijė, thuhej se ka vizituar njė spital amerikan pasi qė kishte telashe me shtatzėninė. Flitej edhe qė doktorėt i kishin urdhėruar tė ndėrpriste punėn e saj.
Por zėdhėnėsi i Lopezit, e cila sapo ka pėrfunduar turneun e saj nė Amerikėn Veriore me bashkėshortin e saj Marc Anthony, kėmbėngul qė nuk ka asgjė tė vėrtetė nė kėto thashetheme.
njėjti zėdhėnės ka thėnė pėr People.com, "Pėrkundėr raporteve tė pasakta qė thonė se Jennifer Lopez ėshtė duke u pėrballur me vėshtirėsi nė shtatzėninė e saj, jemi tė lumtur tė konfirmojmė se ajo ėshtė shumė e shėndetshme dhe ėshtė duke vazhduar punėn e saj sipas orarit tė caktuar mė herėt".Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lopez: Nuk kam probleme me shtatzėni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: