Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300   10/2/2009, 00:38

Familja Ultra nga kompania Samsung ėshtė mė e pasur edhe pėr njė anėtar. Modeli me shenjėn Ultra Touch S8300 ėshtė rrėshqitės dhe, si shumica e modeleve tė reja, pėrmban ekranin tė ndjeshėm nė prekje.


Tastiera numerike tek modeli Ultra Touch S8300 ėshtė e fshehur nėn mekanizmin rrėshqitės, mirėpo me shumicėn e mundėsive tė pajisjes udhėhiqet me ekranin e ndjeshėm nė prekje AMOLED prej 2.8 inēėsh.

Celulari ėshtė i pajisur me fotoaparatin prej tetė megapikselash dhe blicin e integruar LED, tė plotėsuar me teknologjitė e avancuara pėr njohjen e fytyrės dhe buzėqeshjes.

Nga detajet tjera theksojmė se pajisja mbėshtet riprodhimin e formateve pėr video DviX, XviD, H.263, H.264, WMV9 e MPEG4 si dhe ato audio MP3, AAC, AAC+ i WMA, pėrmban tė pranues tė radiovalėve FM me RDS, Bluetooth A2DP dhe modulin A-GPS. Hapėsira e tė dhėnave ėshtė kufizuar nė 80 MB, mirėpo ajo mund tė zgjerohet tutje me anė tė qasjes microSDHC (deri nė 16 GB).

Dimensionet e plota tė pajisjes janė 110 x 51.5 x 12.7 milimetra, derisa ēmimi dhe koha e paraqitjes nė treg do tė bėhen tė njohura gjatė javės sė ardhshme nė kongresin “Mobile World Congress”.Ultra Touch S8300
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: