Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madalje tė artė pėr norvegjezin Svindal

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Madalje tė artė pėr norvegjezin Svindal   10/2/2009, 00:31

Madalje tė artė pėr norvegjezin Svindal


Rrėshqitėsi norvegjez Aksel Lund Svindal, ka fituar medlajen e artė nė disiplinėn Superkombinim e cila nė kuadėr tė Kampionatit botėror u zhvillua sot pasdite nė Valdizer. Svindal deri tek medalja e artė erdhi me kohėn e pėrgjithshme 2 minuta 23 sekonda, ashtu qė kishte ruajtur pozitėn e parė qė nga disiplina lėshim. Medlaja e bronztė I ka takuar vendasit Zhulien Lizeraux I cili pėr njė kohė tė gjatė ishte nė avantazh pasi qė favoritėt e mėdhenj tė kėsaj discipline si amerikani Miler dhe4 francezi Granzh, pėr shkak tė gabimeve nuk pėrfunduan garėn. Kroati Natko Zrncic nė garėn e lėshimit ishte i gjashtė por nė fund me 1.58 sekonda, kohė mė tė dobėt e mori medaljen e bronztė. Kryesuesi I renditjes sė pėrgjithshme kroati Ivica Kostelic pėr shkak tė problemeve shėndetsore vėrtetoi largimin e tij nga kampionatii 40 botėror nė ski.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Madalje tė artė pėr norvegjezin Svindal   10/2/2009, 00:58

qashtu bre Aksel , mos na merr ftyren ... hahahahhahahhha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madalje tė artė pėr norvegjezin Svindal
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: