Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Huntelar dėshiron tė braktis Real Madridin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Huntelar dėshiron tė braktis Real Madridin   10/2/2009, 00:27

Huntelar dėshiron tė braktis Real Madridin

Edhe pse ka vetėm dy muaj qė ka arritur nė radhėt e Realit, holandezi Klas Jan Huntelar dėshiron qė tė braktis skuadrėn nga "Santiago Bernabeu".Njė gjė tė tillė e ka bėrė tė ditur e pėrditshmja spanjolle "As", e cila ėshtė referuar nė fjalėt e miqve tė afėrt tė Huntelarit.
"Unė nuk mund tė pėrballem me kėtė situatė. Reali nuk mė ka vendosur nė emėroren e futbollistėve me tė drejtė paraqitjeje nė Ligėn e Kampionėve dhe as qė mė jep rastin pėr tė luajtur nė kampionat. Trajneri Huande Ramos nuk ka besim tek unė. Dua tė iki nga Reali, sepse nuk mund ta duroj mė kėtė gjendje".
Para vetėm 67 ditėsh Huntelar vendosi tė braktis Ajaksin pėr tė kaluar te Reali, njė transferim ky me vlerė prej 20 milionė euro. Nga gjashtė ndeshjet e mundshme pėr tė luajtur, ai ėshtė paraqitur vetėm nė tre prej tyre edhe atė vetėm nė njė si titullar.
Edhe pse arritja e tij nė Madrid konsiderohej si njė blerje e madhe ai ka luajtur vetėm 151 minuta nė fanellėn e "madrilenėve". Gjithnjė sipas gazetės "As", Huntelar tashmė i ka dhėnė dritėn e gjelbėr agjentit tė tij, Arnold Osteveld qė tė fillojė bisedimet me klubin dhe ta qartėsojė situatėn e tij. Huntelar gjithnjė ėshtė nėn hijen e sulmuesit legjendar Raul dhe argjentinasit Higuain futbollist ky i cili nė fundjavė i solli fitoren skuadrės sė trajnerit Huande Ramos nė pėrballjen kundėr Rasing Santander.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Huntelar dėshiron tė braktis Real Madridin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: