Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Von fiton medaljen e dytė tė artė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Von fiton medaljen e dytė tė artė   10/2/2009, 00:22

Von fiton medaljen e dytė tė artė


Amerikanja Lindzi Von, pasi qė ditė mė parė nė Kampionatin e 40 botėror tė skive kishte fituar medaljen e artė nė disiplinėn Super G, ajo sot nė Val d'Izer e mori medaljen e dytė tė artė.Kėsaj radhe Von ishte mė e mirė nė disiplinėn lėshim. Fituesja shtegun e kaloi me kohėn 1 minutė, 30 sekonda e 31 tė qindtat dhe pėr 52 tė qindtat ishte mė e shpejtė se e zvicerania Lara Gut, ndėrsa fituesja e medaljes sė bronztė italiania Nadja Fankini pėr 57 tė qindtat ishte mė e ngadalshme se kampionia e re e kėsaj disipline Von. Me medaljen e dytė tė artė tė fituar nė kėtė botėror Lindzi Von u bė rrėshqitėsja mė e suksesshme amerikane nė historinė e kėtij sporti. Garat nė konkurrencė tė femrave do tė vazhdojnė mė 12 shkurt kur nė program do tė jetė sėlallomi madh.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Von fiton medaljen e dytė tė artė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: