Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Poll Hart emėrohet trajner i ri i Portsmautit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Poll Hart emėrohet trajner i ri i Portsmautit   10/2/2009, 00:20

Poll Hart emėrohet trajner i ri i Portsmautit


Pas shkarkimit tė trajnerit tė deritanishėm Toni Adams, drejtuesit e skuadrės sė Portsmautit kanė gjetur menjėherė zėvendėsimin e tij duke emėruar nė krye tė skuadrės trajnerin e skuadrės sė dytė, Poll Hart.Ky lajm ėshtė bėrė i ditur nė web sajtin zyrtar tė skuadrės. Hart me siguri se do tė jetė zgjidhje e pėrkohshme pėr skuadrėn e Portsmautit e cila gjindet nė njė krizė tė thellė edhe pse nuk pėrjashtohet mundėsia qė ky I fundit nė kėtė post tė qėndroj deri nė fund tė sezonit.
Trajnerin e ri tė Portsmautit Poll Hart e prźt njė punė e rėndė, pasi skuadra e tij pėr sė bashku me Stouk Sitin me nga 24 pikė ndajnė pozitėn e 16-tė dhe janė vetėm njė pikė larg zonės qė ēon kėtė skuadėr nė Ligėn e Dytė angleze.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Poll Hart emėrohet trajner i ri i Portsmautit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: