Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bleona shet fustanin e skenės pėr 250 euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bleona shet fustanin e skenės pėr 250 euro   19/11/2007, 15:59

Kėngėtarja Bleona Qereti me ēdo kusht dėshiron tė jetė nė njė hap me yjet e arenės botėrore. Duket se bėn ēmos vetėm e vetėm pėr t’u paraqitur moderne dhe sa mė ekstravagante duke blerė veshje tė firmave mė tė njohura. Por kjo gjė siē duket nuk e dėmton edhe aq buxhetin e Bleonės pasi ajo ndjek edhe njė hap tjetėr tė yjeve gati gati deri nė kopjim.
Mėsohet qė njė fustan tė cilin Bleona e ka veshur nė vetėm njė paraqitje tė saj nė skenė ia ka shitur pėr 250 euro njė vajze nga Kosova, ka njoftuar Bluetooth.
Ka qenė vajza e cila ėshtė tėrhequr shumė nga veshja e Bleonės por edhe pėr faktin se ai ėshtė mbajtur nė skenė nga kėngėtarja e saj e preferuar.
Nė kėtė rast Bleona nuk ka dalė e dėmtuar nga shpenzimi marramendės pėr lookun ndėrsa vajza ka mbetur shumė e kėnaqur. Nė mbrėmjen e saj tė maturės ajo ka mbajtur veshur fustanin e kėngėtares bukuroshe


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bleona shet fustanin e skenės pėr 250 euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: