Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lopez len anash karrierėn muzikore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Lopez len anash karrierėn muzikore   9/2/2009, 19:43

Jennifer Lopez ka lёnё anash karrierėn e saj muzikore nё pėrpjekje pёr tё lansuar njё karrierё tё re si producente televizive dhe filmike.


Krijuesja e hitit “Jenny From The Block”, e cila ёshtё afёr tё mbushё 10 vjet tё karrierės muzikore, raportohet se dėshiron tё krijojё njё “distancё profesionale” nga burri i saj, kёngёtari Marc Anthony.

“Jennifer nuk ka qenё nё gjendje tё ndėrtojё njё sukses muzikor derisa ka qenё me Marc. Pavarёsisht sa mundohet, ajo nuk mund tё rikthehet dhe tё jetё ajo qё ishte. Ato ditё kanё kaluar dhe kjo nuk ёshtё ajo qё dёshirojnё Jen dhe Marc”, thotė njё burim.

“Tё ketė njё sukses tjetėr nё film ose tё qėndrojё prapa njё shou tё mrekullueshėm, do tё ishte mё mirё pёr karrierat e tё dyve”, shton burimi.

Lopez, 39-vjeēare, sё fundi ka nėnshkruar pёr tё qenё producente e serisё televizive tё Fox, “Rebel”, telenovelės sё famshme argjentinase pёr njё grup muzikor tё tinejxherėve.Jennifer Lopez dhe Marc Anthony
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lopez len anash karrierėn muzikore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: