Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hudson ēon nė kėmbė tė pranishmit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Hudson ēon nė kėmbė tė pranishmit   9/2/2009, 19:43

Jennifer Hudson ka vazhduar rikthimin publik triumfues, disa muaj pas vdekjes sė nėnės sė saj, vėllait dhe nipit, pasi qė ėshtė pritur shumė ngrohtė gjatė performancės sė saj nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Grammy.


Anėtarėt e familjes sė Hudson ishin viktima tė njė vrasjeje nė tetorin e vitit tė kaluar, ndėrsa nga ai moment kėngėtarja ishte tėrhequr nga jeta publike, deri nė rikthimin e saj nė “Superbowl” mė 1 shkurt.

Pėrveē ēmimit pėr Albumin mė tė mirė tė muzikės R&B, Hudson ishte edhe njėra nga kėngėtarėt qė kėndoi para tė pranishmėve nė ceremoni duke performuar kėngėn e Diane Warren “You Pulled Me Through”. Nė fund tė kėngės tė pranishmit u ēuan nė kėmbė duke i duartrokitur kėngėtares pėr paraqitjen e saj.


Jennifer Hudson gjatė performancės sė saj nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Grammy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hudson ēon nė kėmbė tė pranishmit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: