Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Adelina: Investoj nė karrierė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Adelina: Investoj nė karrierė   9/2/2009, 19:42

Nė njė intervistė pėr tė pėrditshmen “Infopress”, kėngėtarja Adelina Thaēi ka pohuar se shpenzimet kryesore tė saja pėr momentin janė investimet nė ndėrtimin dhe mbajtjen e karrierės sė saj.


E pyetur se nė ēka shpenzon mė shumė, Adelina ėshtė pėrgjigjur se gjithēka varet prej moshės, dhe se nė moshėn e re njeriu harxhon mė tepėr para pėr gjėra tė panevojshme, megjithatė me pjekjen e personalitetit interesimi bie pėr gjėrat qė dikur iu jepen shumė rėndėsi.

“Tash pėr tash mė tepėr shpenzoj para nė investimet e mia profesionale, por edhe nė veshje qė ėshtė e domosdoshme, por jo sikur mė parė kur i shpenzoja paratė nė gjėra ‘jonormale’ dhe gjėra jo tė nevojshme”, ėshtė shprehur Adelina pėr gazetėn “Infopress”.Adelina Thaēi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adelina: Investoj nė karrierė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: