Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blink-182: Po kthehemi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Blink-182: Po kthehemi   9/2/2009, 19:41

Anėtarėt e grupit Blink-182 e kanė shfrytėzuar prezantimin nė ndarjen e ēmimeve Grammy pėr tė paralajmėruar ribashkimin e tyre.


Themeluesit e bendit, Tom DeLonge dhe Mark Hoppus, e kanė rikthyer miqėsinė e tyre, pasi anėtari tjetėr Travis Barker pothuajse kishte vdekur pas rrėzimit tė aeroplanit vitin e kaluar.

“Ne kemi bėrė muzikė bashkė dhe kemi vendosur tė bėjmė sėrish muzikė”, ka thėnė bateristi i grupit, Travis Barker, nė momentin e dorėzimit tė ēmimit pėr Albumin mė tė mirė rok, tė cilin e fitoi grupi “Coldplay”.


Blink-182
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blink-182: Po kthehemi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: