Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Chris Brown e ka sulmuar Rihannan?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Chris Brown e ka sulmuar Rihannan?   9/2/2009, 19:40

Tė dielėn ėshtė arrestuar i dashuri i Rihannas, Chris Brown, me ē’rast thuhej se ka qenė i pėrfshirė nė njė ‘pėrleshje tė dhunshme’, ndėrkohe lajmet mė tė reja pohojnė se Brown e ka sulmuar tė dashurėn e tij, kėngėtaren e muzikės R&B, Rihanna.


Ylli i kėngės “Run It”, i ėshtė dorėzuar policisė, pasi njė femėr e ka akuzuar atė se e ka lėnduar fizikisht.

Policia e Los Angelesit nuk e ka zbuluar emrin e femrės e cila e ka ngritur padinė, mirėpo gazeta “L.A. Timės” njofton se viktima ka qenė hitbėrėsja e kėngės “Umbrella”.

“Identiteti i femrės nuk do tė bėhet i njohur. Brown dhe viktima janė pėrfshirė nė njė zėnkė. Pasi e ka ndalur veturėn e tij, Brown dhe femra kanė dalė jashtė dhe zėnka ka eskaluar. Femra ėshtė lėnduar, ndėrsa e ka identifikuar Brownin si sulmues”, shkruan nė deklaratėn e policisė sė Los Angelesit.

Rihanna nuk u paraqit nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Grammy, ku ishte caktuar ta hapte mbrėmjen, ndėrsa zėdhėnėsja e saj e kishte akuzuar komunikacionin pėr mungesėn e kėngėtares.

Rihanna dhe Brown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Chris Brown e ka sulmuar Rihannan?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: