Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Christian Bale ka nevojė pėr ndihmė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Christian Bale ka nevojė pėr ndihmė   9/2/2009, 19:39

Motra e aktorit Christian Bale dėshiron qė vėllai i saj tė kėrkojė ndihmė profesionale pėr temperamentin e tij.


Njė incizim, i cili ėshtė publikuar sė fundmi, e paraqet aktorin gjatė xhirimeve tė filmit “Terminator Salvation”, ku ai shprehet shumė i nevrikosur dhe e ofendon regjisorin ndihmės, Shane Hurlbut, i cili i kishte penguar atij nė xhirime.

“Ndjehem keq pėr tė. Ai ėshtė shumė i stresuar dhe i nevrikosur pėr momentin. Kjo formė e sjelljes ėshtė jashtė ēdo karakteri dhe mendoj se ai ka nevojė pėr ndihmė”, ka thėnė motra e aktorit, Shane, pėr Telegrafin britanik.


Christian Bale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Christian Bale ka nevojė pėr ndihmė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: