Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna fajėson trafikun pėr mungesėn e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rihanna fajėson trafikun pėr mungesėn e saj   9/2/2009, 19:37

Rihanna e ka fajėsuar komunikacionin pėr mungesėn e saj nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Grammy.


Hitbėrėsja e kėngės “Umbrella” ishte caktuar tė performonte nė ceremoninė e 51-tė tė ndarjes sė ēmimeve Grammy, e cila u mbajt tė dielėn mbrėma nė Los Angelese, mirėpo ajo e kishte anuluar pjesėmarrjen e saj pasi qė ishte arrestuar i dashuri i saj Chris Brown pėr pėrfshirjen nė njė pėrleshje tė dhunshme, ku sipas disa mediave ishte pėrfshirė edhe Rihanna.

Megjithatė, zėdhėnėsja e kėngėtares ka thėnė pėr “E! Online”, kinse pjesėmarrja e Rihannas nė ceremoninė e tė dielės mbrėma ishte anuluar si pasojė e problemeve (tė pa specifikuara) komunikacionit.


Rihanna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna fajėson trafikun pėr mungesėn e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: