Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zbulohet dashnori i ri i Cameron Diazit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zbulohet dashnori i ri i Cameron Diazit   19/11/2007, 15:57

Njeriu i ri misterioz i aktores seksipile, Cameron Diaz, ėshtė zbuluar – djaloshi me fat ėshtė njė hotelier izraelit i quajtur, Liran Peterzil.
Bukuroshja hollywoodiane ėshtė parė duke kaluar kohė intime me njė person nė klub nate nė Las Vegas para disa javėsh, dhe tani fshehtėsia pėr identitetin e tij ėshtė zbuluar.
Duket qė ēifti e ka marrė seriozisht kėtė punė.
Njė burim i afėrm i ēiftit ka thėnė, "Nuk janė larguar nga njėri-tjetri tėrė natėn e gjatė. Cameron po kėnaqej nė praninė e tij".Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Zbulohet dashnori i ri i Cameron Diazit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: