Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hathaway e pasigurt rreth martesės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Hathaway e pasigurt rreth martesės   9/2/2009, 19:34

Aktorja Anne Hathaway ёshtё ende e pasigurt nёse ajo do tё martohet ndonjёherё.

Ylli i filmit “He's Just Not That Into You”, e cila u nda nga i dashuri Raffaello Follieri, pak para se ai tё arrestohet pёr mashtrim tё investitorėve, thotė se ajo ka fantazuar pёr tё dalё para altarit, por tash ka njё mendim tё kundėrt.

“Gjithmonё kam menduar se do tё martohem, por tash nuk e di. Sё fundi jam duke menduar nёse ndonjёherё do ta bёj atё”, ka thёnё aktorja.


Anne Hathaway
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hathaway e pasigurt rreth martesės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: