Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 KQZ, miraton nė parim mandatet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: KQZ, miraton nė parim mandatet   9/2/2009, 17:58

Komisioni Qėndror i Zgjedhjeve miratoi sot nė parim aktin, qė ndan mandatet pėr deputet, pėr ēdo zonė zgjedhore tė Shqipėrisė. Por, me kėrkesė tė pėrfaqėsuesve tė partive politike, tė akredituar pranė KQZ-sė, komisioni vendosi ta shtyjė pėr tė enjten shqyrtimin dhe miratimin, nė hollėsi tė aktit. Pėrfaqėsuesit e partive politike kėrkuan kohė, pėr tė krahasuar tė dhėnat e aktit, me ato tė regjistrit kombėtar zgjedhor nga gjendjet civile. Pasi tė miratohet nga KQZ-ja, numri i mandateve tė deputetėve pėr secilėn zonė zgjedhore, do t'i paraqitet Kuvendit, qė do ta votojė me procedurė tė pėrshpejtuar. Megjithėse nuk ėshtė saktėsuar, numrin mė tė vogėl tė deputetėve do ta ketė qarku i Kukėsit dhe mė tė madhin, Tirana.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
KQZ, miraton nė parim mandatet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: