Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kosovė, ndalohen 40 fėmijė romė nga Shqipėria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kosovė, ndalohen 40 fėmijė romė nga Shqipėria   9/2/2009, 17:57

Policia e Kosovės ka ndaluar gjatė fundjavės, 40 fėmijė romė, qė lypnin rrugėve tė Prishtinės dhe i ka kthyer nė Shqipėri. Sipas burimeve policore kosovare, qindra romė janė shpėrngulur nga Shqipėria pėr nė Kosovė, qė prej vitit 1999, dhe pjesa mė e madhe e tyre bredhin rrugėve tė Prishtinės, duke lypur, duke larė xhamat e makinave, apo duke shitur gjėra tė vogla. Nga Shqipėria ėshtė pranuar se pjesa mė e madhe e romėve janė shpėrngulur nga Fieri, Fushė Kruja, Elbasani, Tirana, Berati e Shkodra, ndėrsa kanė hyrė nė Kosovė, jo nga pikat e njohura kufitare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kosovė, ndalohen 40 fėmijė romė nga Shqipėria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: