Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Armėpushimi mes Izraelit dhe Hamasit, brenda 48 orėsh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Armėpushimi mes Izraelit dhe Hamasit, brenda 48 orėsh   9/2/2009, 17:56

Njė marrėveshje e re pėr armėpushim ndėrmjet Izraelit dhe Hamas-it mund tė firmoset brenda 48 orėsh. Lajmi ėshtė dhėnė nga gazeta egjiptiane Al Gomhuria, sipas sė cilės marrėveshja parashikon dy faza. Nė tė parėn, pritet njė pėrgjigje pozitive me gojė nga tė dy palet, shoqėruar mė pas nga nėnshkrimi i marrėveshjes qė do tė detyrojė uljen e armėve pėr tė paktėn njė vit. Gazeta shton se ish-ministri i Jashtėm i Hamas, Mahmoud al-Zahar, i impenjuar nė tratativa, duhet tė rikthehet shumė shpejt nė Kajro, pėr t’u konfirmuar autoriteteve egjiptiane pėrgjigjen pozitive.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Armėpushimi mes Izraelit dhe Hamasit, brenda 48 orėsh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: