Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arrin nė 130 numri i tė vdekurve nga zjarret nė Australi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arrin nė 130 numri i tė vdekurve nga zjarret nė Australi   9/2/2009, 17:54

Ka arritur nė 130 numri i tė vdekurve nga zjarret nė Australi, ndėrsa mijėra njerėz kanė mbetur pa shtėpi. Viktoria ėshtė rajoni mė I goditur. Policia dhe zjarrfikėset e kanė cilėsuar gjendjen dicka tė ngjashme me holokaustin. Kryeministri australin Kevin Rud ka deklaruar nė njė televizion se situata pėrpara se tė pėrmirėsohet do pėrkeqėsohet edhe mė tej. Sipas Rud, I cili gjatė intervistės ka shpėrthyer nė lot, kombi duhet tė pėrballet edhe me lajme akoma mė tė keqia. Sipas tij numri I tė vdekurve deri tani mund tė konsiderohet si vrasje masive. Dy persona njė 31-vjecar dhe njė adoloshent 15 vjeē janė arrestuar pėr zjarrvėnie tė qėllimshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Arrin nė 130 numri i tė vdekurve nga zjarret nė Australi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: