Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pak: Serbia ende larg njohjes sė Kosovės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pak: Serbia ende larg njohjes sė Kosovės   9/2/2009, 17:52

Gjatė rrugės pėr hyrjen e Serbisė nė BE do tė kėrkohet njė zgjidhje e menēur, pasi brezi i serbėve tė tanishėm nuk do tė do njohin kurrė pavarėsinė e Kosovės. Deklarata ėshtė bėrė nga kryetarja e Komisionit pėr Europėn Juglindore nė Parlamentin Evropian, Doris Pak. E pyetur, nėse Serbia duhet tė njohė pavarėsinė e Kosovės, pėr tė hyrė nė Bashkimin Evropian, Pak ka thėnė se, “pėr kėtė nuk duhet biseduar. Ajo theksoi, se serbėt i njeh prej shumė kohėsh dhe e di qė praktikisht, pėr kėtė brez ėshtė e pamundur tė njohė pavarėsinė e Kosovės”. Ndėrkaq theksoi, se kusht pėr Serbinė ėshtė bashkėpunimi me Gjykatėn e Hagės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pak: Serbia ende larg njohjes sė Kosovės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: