Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Atentat ndaj anėtarit tė Gjykatės sė Lartė Ardian Nuni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Atentat ndaj anėtarit tė Gjykatės sė Lartė Ardian Nuni   9/2/2009, 17:50

Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur nė Tiranė. Anėtari i gjykatės sė Lartė Ardian Nuni ėshtė qėlluar me armė zjarri gjatė natės. Mėsohet se Nuni ėshtė dėrguar menjėherė nė spitalin Ushtarak dhe ėshtė jashtė rrezikut pėr jetėn. Ende nuk jepen detaje mbi arsyet e atentatit dhe autoret e mundshem te tij. Ndėrkaq menjėherė pas ngjarjes Policia ka ngritur postoblloqe ne shume pika te Tiranes dhe po ben kontrolle per kapjen e atentatoreve, deri tani ka marrė nė pyetje disa pėrsona.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Atentat ndaj anėtarit tė Gjykatės sė Lartė Ardian Nuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: