Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Levizja e Legalitetit, mohon voten ndaj buxhetit te Tiranes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Levizja e Legalitetit, mohon voten ndaj buxhetit te Tiranes   9/2/2009, 17:50

Lėvizja e Legalitetit deklaroi sot, se kjo parti, nuk ka asnjė lidhje me votimin nė Kėshillin Bashkiak tė Tiranės tė buxhetit tė vitit 2009. Gjatė njė konference shtypi, sekretari organizativ, Besnik Murati tha se, “ēdo hamendėsim, ėshtė i pavėrtetė dhe dashakeq”. Ai sqaroi se, “nė zgjedhjet vendore tė 18 shkurtit 2007, Lėvizja e Legalitetit, ishte pjesė e koalicionit me demokratėt, dhe i pėrmbahen detyrimeve tė kėtij koalicioni”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Levizja e Legalitetit, mohon voten ndaj buxhetit te Tiranes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: