Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Big Brother” rikthehet nė Top Channel

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: “Big Brother” rikthehet nė Top Channel   9/2/2009, 17:47

“Big Brother” u rikthye mbrėmė nė ekranin e Top Channel, duke ofruar njė spektakėl tė madh, tė mbushur me surpriza dhe emocione tė forta. Njė shtėpi shumėngjyrėshe, studioja gjigande, personazhe televizivė tė ftuar, bisedat dhe opinionet e para, shoqėruan “rieliti shoun”, mė tė famshėm, me shikueshmėri rekord. Pėr rreth 3 muaj, 14 banorėt e rinj tė “Big Brother 2” do tė ndajnė pėrvojėn e jashtėzakonshme, falė organizimit gjigand qė Top Channel, servir pėr teleshikuesit. Ēdo gjė, transmetohet “live”, nė dy kanalet e Dixhitalb: “Big Brother 1” dhe “Big Brother 2”, ndėrsa nė afro 30 minuta, Top Channel, jep pėrmbledhjet mė tė mira, ēdo ditė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
“Big Brother” rikthehet nė Top Channel
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: