Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Obama; Statusi i Kosovės ka pėrfunduar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Obama; Statusi i Kosovės ka pėrfunduar   9/2/2009, 17:46

“Pėr presidentin Barak Obama, ēėshtja e statusit tė Kosovės ėshtė punė e pėrfunduar”. Komentet janė tė ambasadorit amerikan nė Beograd, Kameron Manter, nė njė intervistė dhėnė gazetės “Veēernje Novosti”. Diplomati i Uashingtonit, shtoi se mbeten gjėra qė duhen bėrė, pėr t’u siguruar se Kosova ėshtė shtet i suksesshėm, po kėshtu, edhe Serbia. I pyetur, nėse administrata Obama pritet tė emėrojė pėrfaqėsuesin e posaēėm pėr Ballkanin, Manter u shpreh se kjo do tė shihet, me kalimin e kohės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Obama; Statusi i Kosovės ka pėrfunduar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: