Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Domenikali dhe Masa: E ndėrtuar pėr tė fituar!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Domenikali dhe Masa: E ndėrtuar pėr tė fituar!   9/2/2009, 16:42

Domenikali dhe Masa: E ndėrtuar pėr tė fituar!

Drejtori i pėrgjithshėm i Ferrarit dhe piloti brazilian kėrkojnė titullin mė 2009-n
Me rregullat e reja, tė vėna nga Federata Ndėrkombėtare, makinat e reja nė teori nuk duhet tė jenė tė bukura, por F60 e re, e shfaqur nė internet dhe qė ka debutuar nė Muxhello, ėshtė edhe simpatike.
Kėshtu ka thėnė piloti, qė pati nderin ta nxjerrė nė pistė pėr tė parėn herė, Felipe Masa. Braziliani, bashkė me shokun e tij tė skuadrės, Raikonen, ka hequr pėlhurėn e kuqe, duke e shfaqur para syve tė tė gjithėve makinėn. Ka qėndruar duke e parė pėr disa ēaste, pastaj, duke mbetur i befasuar nga format e shoqes sė tij tė re.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Domenikali dhe Masa: E ndėrtuar pėr tė fituar!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: