Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Denis mė pushoi nga puna, mendonte se isha gay”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: “Denis mė pushoi nga puna, mendonte se isha gay”   9/2/2009, 15:49

“Denis mė pushoi nga puna, mendonte se isha gay”


Drejtuesi i McLarenit akuzohet pėr diskriminim nga njė ish-nėpunės
“Ron Denis mė shkarkoi nga puna, sepse mendonte se unė isha homoseksual.” Piter Bolan, 27 vjeē, drejton gishtin kundėr pronarit tė McLarenit dhe bėn njė padi ligjore pėr humbjen e punės nė vitin 2007.
I punėsuar nė shoqėrinė ajėrore, e cila merrej me avionin privat tė Denisit, Boland u hoq nga puna pas pesė vitesh shėrbim, sepse e kishte zėnė gjumi gjatė fluturimit. Por gjatė seancės gjyqėsore nė Sauthempton, faktet dolėn ndryshe dhe 27-vjeēari tha: “Kolegėt filluan tė hapnin thashethemin se unė isha gay.
Nė ato momente, sjellja e Denisit ndryshoi nė mėnyrė radikale. Nė maj tė 2007-s mė kapėn duke fjetur, por, nė fakt, nuk kishte punė dhe avioni nuk do tė udhėtonte pėr shtatė ditė. Atje mė thanė tė largohesha vetė, ose tė ankohesha nė gjykatė. Zgjodha kėtė tė fundit. Jua garantoj se nuk ishte e lehtė tė shpjegoje faktin se nuk isha homoseksual”.
Mė pas, Boland vazhdon: “Mėnyra si fliste Denis ishte me tė vėrtetė e neveritshme; njerėzit e tij mė ofruan 80 mijė sterlina pėr t’u larguar pa lėnė gjurmė”. Britaniku nxjerr nė pah edhe njė tjetėr aspekt tė Ron Denisit. “Njė ditė u duk shumė i pėrzemėrt, teksa priti gjithė ditėn investitorė nga Arabia. Sa mbaroi mbledhjet, tha: Gjithė kėta arabė nuk kanė bėrė gjė tjetėr, veēse ma shtojnė dėshirėn pėr tė bėrė njė dush”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Denis mė pushoi nga puna, mendonte se isha gay”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: