Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Juventus rikthehet te fitorja, kalon Milanin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Juventus rikthehet te fitorja, kalon Milanin   9/2/2009, 04:03

Juventus rikthehet te fitorja, kalon Milanin

Skuadra e Klaudio Ranierit ka arritur njė fitore shumė tė rėndėsishme nė transfertė me Katanian, pėr tė harruar dy humbjet e pėsuara radhazi nė dy javėt e shkuara, respektivisht me Udinezen nė “Friuli” dhe me Kaljarin nė shtėpi nė Torino. Edhe pse me 10 lojtarė pas daljes me karton tė Iakuintės, I cili shėnoi golin e parė nė minutėn e 11-tė, Juventusi ka ditur tė rezistojė, madje tė gjejė forcat tė shėnojė golin e fitores nė minutat e fundit me anė tė Polsenit. Me kėtė fitore Juventusi kalon me njė pikė nė renditje Milanin, qė nuk diti ta shfrytėzojė faktorin fushė me Rexhinėn. Gjithsesi, diferenca me Interin e vendit tė parė ėshtė e madhe, pikėrisht shtatė pikė.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Juventus rikthehet te fitorja, kalon Milanin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: