Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lioni shkėputet me katėr pikė nga ndjekėsit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lioni shkėputet me katėr pikė nga ndjekėsit   9/2/2009, 04:02

Lioni shkėputet me katėr pikė nga ndjekėsit


Olimpiku i Lionit shkėputet katėr pikė nga ndjekėsit e tij, pas fitores 3 -1 kundėr Nisės. Kampionėt e Francės e vunė lojėn nėn kontroll shpejt dhe u duk qartė se do tė fitonin. Dy golat e parė u shėnuan shpejt nga Makun dhe Karim Benzema, por Oniekai Apam e zvogėloi diferencėn nė fund tė pjesės sė parė. Nisa, qė kishte humbur vetėm njė ndeshje mė parė nė Ligėn 1 nė fushėn e vet, e humbi gradualisht qetėsinė dhe dy lojtarė tė saj morėn kartonė tė kuq. Lioni pati rast tė thellonte avantazhin falė penalltisė sė marrė nga Edersoni, por gjuajtja e Benzemasė u prit nga portieri vendas. Nė ndeshjen tjetėr tė sė dielės, qė u luajt mė herėt se ndeshjet e tjera, Grenoblė barazoi 0 - 0 me Valensienin e vendit tė parafundit.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lioni shkėputet me katėr pikė nga ndjekėsit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: