Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bajerni i ngjitet Hofenheimit tė vendit tw parė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Bajerni i ngjitet Hofenheimit tė vendit tw parė   9/2/2009, 04:01

Bajerni i ngjitet Hofenheimit tė vendit tw parė


Sulmuesi Miroslav Klose ka shėnuar dy herė nė minutat e fundit, duke i dhėnė Bajernit tė Mynihut fitoren 3-1 ndaj Dortmundit, nė ndeshjen e luajtur dje nė Bundesligė. Kampionėt e Gjermanisė ngjiten nė vendin e dytė tė renditjes me 38 pikė. Dortmundi shėnoi golin e parė pas dy minutash lojė me anė tė Nelson Valdes, i cili fitoi duelin me Martin Demikelisin pas topit tė marrė nga Tamas Hajnal. Bajerni reagoi me Ze Roberton, qė vuri baraspeshėn nė mesin e pjesės sė parė, me portėn e boshatisur. Tri minuta para fundit, skuadra e Klinsmanit gjeti ftohtėsinė e Miroslav Kloses, qė shėnoi dy gola jetikė pėr fatet e sezonit. Bajerni ėshtė nė vendin e dytė me 38 pikė, njė mė pak se Hofenheimi, i cili barazoi tė shtunėn, 1-1 me Mynshegladbahun. Herta ndodhet nė vendin e tretė me 37 pikė, ndėrsa Hamburgu, qė tė shtunėn humbi nė Karlsruhe, ka 36 pikė. Dortmundi mbetet nė vendin e nėntė. Nė ndeshjen tjetėr tė luajtur dje, e cila mbylli javėn e 19-tė tė Bundesligės, Kotbusi fitoi 3-1 ndaj Hanoverit nė fushėn e tij, duke u ngjitur nė vendin e 15-tė.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bajerni i ngjitet Hofenheimit tė vendit tw parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: