Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kreu, iluzion pėr Liverpulin, mbretėron Manēesteri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kreu, iluzion pėr Liverpulin, mbretėron Manēesteri   9/2/2009, 03:59

Kreu, iluzion pėr Liverpulin, mbretėron ManēesteriManēester Junajtid i ka lėnė vetėm njė natė kohė pėr tė festuar Liverpulit, qė njė ditė mė parė mori kreun e renditjes, pasi mundi nė transfertė Portsmuthin me reultatin 2-3. Skuadra e Aleks Fergusonit kam rifituar pozicionin e tė parit, pas fitores sė radhės me Uest Hemin, nė fushėn e kėtij tė fundit. “Djajtė e kuq” prej disa javėsh po mbretėrojnė nė Premier Ligė, pavarėsisht presionit tė vazhdueshėm tė Liverpulit, qė deri tani ka treguar se ėshtė skuadra mė e denjė pėr t’i rivalizuar pėr titullin. Arsenali po i largohet gjithnjė e mė shumė kreut, pasi nuk ka mundur tė marrė mė shumė se njė pikė nė derbi me Totenhemin.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kreu, iluzion pėr Liverpulin, mbretėron Manēesteri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: