Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anglina Jolie tradhton Bradin ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Anglina Jolie tradhton Bradin ?   9/2/2009, 03:54

Brad Pitt Ruhu! Angelina Jolie dhe ish-bashkeshorti Billy Bob Thornon jane ne tratativa per te luajtur bashke ne nje komedi.

Nėntė vjet pas takimit te tyre te pare ne sheshxhirimin e “Pushing Tin” (1999), dhe pesė vjet fundit te marteses se tyre te shumeperfolur, dhe plot me skandale, ribashkimi do te behet vetem (ose te pakten keshtu pritet) ne ekran.
Thornton thotė se ai dhe Jolie kanė mbetur miq qė nga ndarja dhe qė tė dy dėshirojnė tė punojnė sė bashku sėrish.

“Duam tė jemi tė kujdesshėm per te zgjedhur rolet e duhura Me fjalė tė tjera nuk duam tė luajmė nje tjeter film per marredhenien burre - grua, kjo sme duket ide e mire" - ka thene ai per revisten Maxim.

Jolie javėn e kaluar lindi binjakė, djalin Knox Leon dhe vajzėn Vivienne Marcheline, qė janė fėmijėt e pestė dhe gjashtė me Brad Pitt. A duhet te ruhet ky i fundit nga ky plan. Absolutisht po. Nuk eshte hera e pare dhe as e fundit qe dy aktore lidhen gjate xhirimeve te nje film. Shembull me konkret se vete Pitt dhe Angelina nuk ka. Ndaj urojme per me te miren.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anglina Jolie tradhton Bradin ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: